19 października

O mnieWitaj!

Jestem Pomysłowa, bo SŁOWA to mój sposób na życie

Zaczynałam pisać tego bloga jako polska emigrantka. Przez chwilę byłam w UK, ale poznałam tam beznadziejnych Polaków, więc wyemigrowałam do Niemiec, gdzie w sumie wcale nie było lepiej z powodu Niemców.

Dzisiaj mieszkam w Polsce, jestem copywriterem, i prowadzę bloga lifestylowego. Chociaż wychodzę z pracy, to praca nie potrafi wyjść ze mnie i mam nieodpartą potrzebę pisania. O wszystkim, bo po co się ograniczać?

Mój blog jest przede wszystkim o pisaniu (copywritingu), marketingu,, muzyce, filmie i książkach.

Dzielę się swoją wiedzą we wpisach z kategorii Copywriting oraz w Stories i live'ach na Instagramie.

Pokazuję, jak prowadzić Bullet Journal.

Zdarza mi się też czasem zrecenzować coś, co ułatwia mi życie (lub nie i chcę ostrzec) lub odreagować życie jakimś bardziej kąśliwym wpisem.
Dzięki blogowi odkryłam, że nie będę aniołem, bo mam alergię na pierze.

Bloga współtworzy ze mną Gremlin, czyli urocza istotka podobna do mistrza Yody, która wkłada mi pod palce najbardziej złośliwe riposty. Kiedyś był puchaty, milusi i tylko sączył jad, teraz całkiem jawnie topi w nim absurdy życia codziennego. Przede wszystkim na fanpage’u, ale i na blogu ma swój znaczący wkład.

Co złego to nie ja – to Gremlin!

Dzięki niemu jednak blog zachwyci miłośników złośliwości, ironii, sarkazmu i bardziej lub mniej wyrafinowanego humoru (a zazwyczaj raczej mniej).

I'm sarcastic and what is your superpower?

Obserwuj mój blog lifestylowy na:
Photobucket    Photobucket    Photobucket    Photobucket

Copyright © Blog lifestylowy - Pomysłowa , Blogger