Aliexpress. Moje opinie o zamówionych produktach #1

Przyszła do mnie wczoraj jedna z oczekiwanych paczek z Aliexpress. Kilka drobiazgów. Dziś postanowiłam je sfotografować. Dzięki temu zobaczycie zdjęcia z aukcji vs real photo. Co zamówiłam i czy jestem zadowolona?

aliexpress zdjęcia z aukcji vs real photo


Wybrałam trzy rzeczy. Są bardzo tanie - wręcz cebula ;-) Coś dla fanów Star Wars, czyli otwieracz do piwa w kształcie Sokoła Millenium, naszyjnik ze znakiem zakonu Jedi oraz coś dla miłośników Harry'ego Pottera czyli naszyjnik Hermiony - zmieniacz czasu.
Tak na aukcji wyglądał otwieracz do piwa:

otwieracz do piwa sokół millenium zdjęcie z aukcji aliexpress

A tak prezentuje się w rzeczywistości:

otwieracz do piwa w kształcie sokoła millenium z aliexpress real photo

Jak widzicie, wszystko jest w porządku. Różni się nieco kolorem metalu - na zdjęciu na Aliexpress wyglądał na srebrny, podczas, gdy tak naprawdę jest czarny. Drobiazg - mojemu fanowi Gwiezdnych Wojen i tak się bardzo spodobał :-) Otwieracz kosztował 6,11 zł.


Naszyjnik Jedi na aukcji został przedstawiony tak:

naszyjnik Jedi z Aliexpress zdjęcie z aukcji

Faktycznie wygląda tak:

naszyjnik Jedi z Aliexpress real photo

Uważam, że nie różni się niczym. Wprawne oko już na zdjęciu aukcyjnym dostrzegłoby, że wykonanie nie jest superstaranne, ale... w rzeczywistości też nie jest to aż tak bardzo widoczne. Zresztą, trudno więcej wymagać od przedmiotu, który kosztował 5,11 zł. Jak na tę cenę, to jest aż za dobrze. Naszyjnik Jedi kupiłam tutaj.


Złoty naszyjnik Hermiony - to był główny powód, dla którego złożyłam zamówienie w tym sklepie. Nie chciałam jednak robić takiej całkowitej cebuli, stąd pozostałe drobiazgi. Na aukcji wyglądał tak:

naszyjnik Hermiony zmieniacz czasu

Real photo:

naszyjnik Hermiony zmieniacz czasu dla fanów Harry'ego Pottera

Zawiodły mnie jedynie dwie kwestie. Łańcuszek jest za krótki i ma kiepskie zapięcie (zobaczycie na zdjęciach niżej). To jednak do ogarnięcia - zawsze mogę wymienić na inny. Jakość wykonania części z klepsydrą też jest kiepska, co widać powyżej, ale znowu - czego oczekiwać od taniego produktu. Naszyjnik kosztował 8,29 zł, co wciąż nie jest jakąś ogromną sumą. Generalnie jest OK.

A tak wyglądają wszystkie zamówione gadżety:

biżuteria filmowa z aliexpress

Zamówienie pochodzi z jednego sklepu. Zostawiłam feedback 5 gwiazdek, mimo drobnych niedociągnięć w kwestii jakości. Największym minusem była jednak wysyłka za pomocą China Post Ordinary Small Packet Plus, którą nieopatrznie kliknęłam. Chodzi mi o brak trackingu. Z drugiej strony - ze wszystkich zamówionych w tym samym czasie i tak przyszła najszybciej, bo po niespełna miesiącu (zamówiłam 13 listopada, dotarła 12 grudnia).

Sprzedawca zapytany o niezmieniające się statusy (o, ja nieogarnięta) odpowiedział bardzo szybko i uprzejmie. Majfrendzi mogliby nas uczyć obsługi klienta. Są w tym naprawdę dobrzy :-)

A Wy zamawialiście już coś z Aliexpress, drobnego lub większego, czy dopiero zamierzacie? Dajcie znać.

Obserwuj mój blog lifestylowy na:
Photobucket    Photobucket    Photobucket
Copyright © 2014 Blog lifestylowy - Pomysłowa , Blogger