Najważniejsza wskazówka, dzięki której zaczniesz zarabiać

Pewnie widziałeś już masę postów, jak zacząć zarabiać na pisaniu. Różne porady, kursy i artykuły o rodzajach tekstów. Co się szybciej pisze, co nie wymaga wiedzy, a na czym najszybciej można zarobić pierwsze pieniądze. Jak konstruować tytuły. Jak redagować treści. Jak się wyceniać. Masa wartościowej wiedzy.

kobieta pracująca w domu przed komputerem

Z racji swojego zawodu często czytam o copywritingu i zarabianiu w internecie na pisaniu. Temat nośny. Co chwila ktoś czuje się zobowiązany, by dzielić się swoimi mądrościami z początkującymi copywriterami/freelancerami. Tak, ja też ;-) Zakładam jednak, że Ty, który to czytasz, chcesz jak najszybciej zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze na tym, co piszesz. I przyszło mi do głowy ostatnio, że w natłoku dobrych rad zapominamy o tej jednej, jedynej, najważniejszej.

Przestań czytać kolejne artykuły o freelansie, zarabianiu na pisaniu i copywritingu. 

Zostań wreszcie tym, o kim czytasz!

To tak, jak z nauką pływania. Nie musisz mieć doświadczenia. Nie potrzebujesz szczegółowej wiedzy o składzie chemicznym wody, stopniu jej zasolenia, ani też znajomości wszystkich istniejących stylów pływackich. Po prostu wchodzisz do wody i uczysz się utrzymywać na jej powierzchni. Potem możesz się doskonalić, trenować, poznawać nowe style i uczyć się teorii. Ale zaczynasz od działania.


Zacznij już teraz


Nie za godzinę, nie jutro, nie za rok. Zarejestruj się w jakimś dobrym portalu, pisz teksty i sprzedawaj. Realizuj zlecenia. Zostań tym, kim chcesz zostać. Bo wiem, że chcesz.

Ale gdzie mam zacząć?!

Tu albo tu.

A co się stanie, jeśli nie klikniesz w żaden z powyższych linków? No nic. Po prostu nie zaczniesz i nie będziesz zarabiać. Być może uda Ci się za jakiś czas, ale jeszcze nie teraz. A co wolisz - mieć pieniądze za rok, czy teraz? No przecież to jasne, że TERAZ!

Dlatego zacznij już teraz. Zrób pierwszy krok, a potem zastanawiaj się, jak iść. Zacznij pisać i zarabiać, a potem dąż do tego, by zarabiać więcej. Za rok możesz być tam, gdzie chcesz. Za rok możesz wiedzieć więcej niż autorzy tych wszystkich postów i artykułów.

Zacznij już teraz.

Co wolisz?

Chcę przebierać w zleceniach dla copywriterów
Chcę zarabiać dobre pieniądze na pisaniu


Obserwuj mój blog lifestylowy na:
Photobucket    Photobucket    Photobucket
Copyright © 2014 Blog lifestylowy - Pomysłowa , Blogger